Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA MUSTAFA CEVİZ ATANDI

mustafa cevizMilliyetci Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığına Mustafa CEVİZ Atandı

Mustafa CEVİZ yaptığı basın açıklamasında;

NEVŞEHİR MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANMIŞ BULUNMAKTAYIM. SÖZLERİME BAŞLARKEN TÜRKİYE CUMHURİYETİNE VE TÜRK DEVLETLERİ TOPLULUKLARINA, TURAN VE KIZIL ELMA İDEALLERİNE KENDİNİ ADAMIŞ DEVLET ADAMI LİDERİMİZ BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞİ VE ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM.

BİLİNDİĞİ ÜZERE NEVŞEHİR MHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİMİ GENEL MERKEZ TARAFINDAN 18-04-2016 TARİHİNDE FESH EDİLMİŞTİR. KENDİLERİNE DAHA ÖNCE YAPMIŞ OLDUKLARI HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM. İLÇE TEŞKİLATINDAN BOŞALAN MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI YÖNETİM KURULUNU OLUŞTURMAK ÜZERE TARAFIMA YETKİ VERİLMİŞTİR. OLUŞTURDUĞUMUZ YENİ YÖNETİMİMİZİN VATANIMIZA, YÜCE TÜRK MİLLETİNE, PARTİMİZE VE NEVŞEHİRE HAYIRLI UĞURLU OLMASINI TEMENNİ EDERİM.

MHP BİZLERİN SİYASİ PARTİDEN DAHA ZİYADE BİZLERE EMANET EDİLMİLŞ BİR YUVA VE DAVADIR. BU KUTLU DAVANIN MENSUPLARI OLARAK SİYASETİ MENFAATLERİN BİR ARACI OLARAK DEĞİL BU DAVAYA HİZMET VERMİŞ YÜCE TÜRK MİLLETİNE HİZMET ETMENİN BİR UNSURU OLARAK GÖRMEKTEYİZ.

MERKEZ İLÇE BAŞKANI OLMANIN DA ÖTESİNDE PARTİMİZİN BİR NEFERİ GİBİ ÇALIŞMANIN VERİLEN SORUMLULUĞUN BİLİNCİ İLE VARGÜCÜMÜZLE BU BÜYÜK VE ULU DAVAYA HİZMET ETMEYE, BAYRAĞI DEVRALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİMİZE HERKES EMİN OLSUN CENABI ALLAHIN İZNİ İLE YÜRÜTECEĞİME SÖZ VERİYORUM.

OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN SON BAĞIMSIZ KALESİ OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ YIKMAK, BÖLMEK İSTEYEN EMPERYALİST GÜÇLERE, HAÇLI ZİHNİYETİNE KARŞI MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEKTİR.

GELECEK NESİLLERİMİZE HAKSIZLIĞIN, ADALLETSİZLİĞİN, YOKSULLUĞUN, YOLSUZLUĞUN, HIRSIZLIĞIN OLMADIĞI İHANET ,GAFLET VE DELALETİN OLMADIĞI MÜREFFEH BİR TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ TESLİM ETMEMİZ ,PARTİMİZİ İKTİDARA HAZIRLAMAMIZ İÇİN CANLA BAŞLA, BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞMAMIZ GEREKMEKTEDİR.

MHP DE GÖREV YAPMIŞ DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZİ VE KARDEŞLERİMİZİN BU VATAN , MİLLET VE BAYRAK İÇİN HASSASİYETLERİ DEVAM EDİYORSA; BİRLİK BERABERLİK RUHU İÇİNDE HAREKET ETMENİN ZAMANIDIR.

TÜM DAVA ARKADAŞLARIMIZIN YUVAYA DÖNEREK ÇALIŞMAMIZA YARDIMCI OLMALARINI CANI GÖNÜLDEN İSTİYORUM VE DAVET EDİYORUM.

BU BAYRAK VATAN BİZİM ‘’ BAŞKA GİDECEK YERİMİZ YOK ‘’

SON ZAMANLARDA ÜLKEMİZDE YAŞANAN ACI OLAYLARA VE AZİZ ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLELERİNE SABIR DİLİYORUM.

TÜM DAVA ARJKADAŞLARIMA ŞAHSIM VE YÖNETİM KURULUM ADINA TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNARIM.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…

MUSTAFA CEVİZ

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

MERKEZ İLÇE BAŞKANI

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ