Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

KAYMAKAM ELDİVAN ÖĞRETMENLER ONURUNA VERİLEN YEMEĞE KATILDI

KAYMAKAM ELDİVAN ÖĞRETMENLER ONURUNA VERİLEN YEMEĞE KATILDI

k_28172918_mansetAvanos Uranos Restorantta 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Kutlama Programı düzenlendi.

Programa İlçe Kaymakamı Mustafa ELDİVAN ve eşi Meltem ELDİVAN, Cumhuriyet BaşSavcısı Fatih EKİCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BERK, Avanos Belediye Başkanı  İsmet İNCE, İlçe Jandarma Komutanı Ali İhsan ÖZDİKER, İlçe Emniyet Müdürü Erkin TURĞUT, Kaymakamlık personelleri ve tüm öğretmenlerimiz katıldı.

Program İstiklâl Marşı ve saygı duruşunun ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet BERK´in günün anlam ve önemini içeren konuşmasını yaparak tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. İlçe Kaymakamı Mustafa ELDİVAN, yeni emekli olan öğretmenlerimize eğitim öğretim hayatlarında göstermiş oldukları başarılarından dolayı ödüllerini takdim ederek bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladı ve başarılar diledi. Adaylığını tamamlayan öğretmenlerimiz de yemin metinlerini okudular.

Protokole, Öğretmen ve Misafirlere yemek ikramında bulunulurken okul  öğretmenlerimiz  ve öğrencilerimiz de hazırlamış oldukları müzik dinletilerini sundular. Bununla birlikte Emekli öğretmenlerimiz de bizlerin bu gününe katkıda bulunarak koro eşliğinde şarkılar seslendirdiler. İlçe Kaymakamımız, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve tüm misafirler emekli öğretmenlerimizin katkılarından da bizzat memnuniyet göstererek kendilerine teşekkür ettiler.


28-11-201628-11-2016
28-11-201628-11-2016
28-11-201628-11-2016
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ