Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR İL EMNİYET MÜDÜRÜ, MEHMET ARTUNAY 45 YILLIK GÖREVİNE EMEKLİLİKLE VEDA ETTİ

NEVŞEHİR İL EMNİYET MÜDÜRÜ, MEHMET ARTUNAY 45 YILLIK GÖREVİNE EMEKLİLİKLE VEDA ETTİ

24 Nisan’da Görev Süresi Yaş haddinden dolayı dolan Nevşehir  İl Emniyet Müdürü Mehmet ARTUNAY, görevi vekaleten Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Dinçer  ÖGÜT’e devretti

Nevşehir  İl Emniyet Müdürü Mehmet ARTUNAY  için Topuzlu Han’da gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan ARTUNAY, “Bugün görevimi devrederken, 1977’de Polis Koleji ile başlayan ve 45 yıldır gururla giydiğim 177 yıllık şanlı tarihe sahip üniformama ve Türk polis Teşkilatına veda ediyorum.” dedi.

28.10.2016 tarihinde başlamış olduğu Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü görevini, yaş haddinden emekli olması  sebebiyle Nevşehir  Valisi İnci Sezer Becel’in  tensipleri ile geçici olarak İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan 2. Sınıf Emniyet Müdürü, Müdür Yardımcısı İsmail Dinçer ÖĞÜT’e Topuzlu Han Restoranda düzenlenen resmi tören ile devretti.

Emniyet Müdürü ARTUNAY  yaptığı konuşmada ; Onur ve gururla yaptığı görevini devredeceğim Sevgili kardeşim Müdür Yardımcımız İsmail Dinçer ÖĞÜT’e yapacağı çalışmalarda başarılar diledi  ve Tören Mangasını selamladıktan sonra personel ile tek tek vedalaşarak düzenlenen konvoy ile Emniyet Müdürlüğünden uğurlandı.

Kızılırmak Gazetesi olarak  Sayın İl Emniyet Müdürümüz Mehmet ARTUNAY’a emeklilik hayatında ve Nevşehir’imize  vermiş olduğu  hizmetlerden dolayı Teşekkür eder ailesi ile birlikte mutluluklar dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ