Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

VALİ AKTAŞ İŞADAMLARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

VALİ AKTAŞ İŞADAMLARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

iş adamlarımız

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehirli yatırımcı işadamları ile kahvaltıda buluştu.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda çarşı esnaflarından Fevzi Karaca’nın düzenlediği kahvaltı programına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, işadamlarından Mehmet Ali Öbekli, Cavit Vergiveren, Ekrem Nurlu, Ahmet Ergün katıdı.
Çarşı esnaflarından Fevzi Karaca, kahvaltı programına katılımlarından dolayı başta Vali Aktaş’a, NTSO Başkanı Arif Parmaksız ve beraberindeki işadamlarına teşekkür etti.
NTSO Başkanı Parmaksız, Vali Aktaş’a, Nevşehir ekonomisi ve istihdamına katkı sağlayan yatırımcı müteşebbislerin durumu hakkında bilgi vererek kendilerine gelen istek ve talepler hakkında bilgi alışverişi ve istişarelerde bulunuldu.
Vali Aktaş ise esnaf ziyaretlerini önemsediklerini dile getirerek, Nevşehir’li yatırımcı iş adamları ve esnafları bizzat iş yerlerinde ziyaret ederek, istek ve taleplerini dinleme fırsatı bulduklarını, yatırımcıların gerek, iş istihdamında gerekse, hayır işlerinde gösterdikleri birlik, beraberlik ve gayretlerden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kahvaltı programının hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ