Ülkücülerden Nevşehirspor’a Tam Testek

Ülkücülerden Nevşehirspor’a Tam Testek

NEVŞEHİRSPOR (600 x 436)

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı tarafından, Nevşehirspor’a olan desteklerinin her zaman devam edeceğini açıklaması yapıldı.

Bu sezon grubunda fırtınalar estiren Nevşehirspor, hafta sonu gurubun iddialı takımlarından Yozgatspor 1959 FK ile karşı karşı gelecek. Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bu desteklerini sürdürecek. Pazar günü Gazi stadında yapılacak olan bu önemli karşılaşmada, başta İl Başkanı Ali Türker olmak üzere ülkücüler, tam kadro türbinlerde olacak.

Takıma liderlik yolunda desteklerini esirgemeyeceklerini vurgulayan Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, “Memleketimizin takımı Nevşehirspor, bu sene maçlarını kazanarak oldukça iyi bir performans ortaya koyuyor. Şampiyonluk yolunda Yozgatspor ile kritik bir maça çıkacak olan Nevşehirspor’a, Ülkü Ocakları olarak her zaman olduğu gibi yine yalnız bırakmayacağız. Nevşehirpsor’un bu maçı kazanmasını ve sezon sonu şampiyon olarak 3. lige çıkmasını temenni ediyor, tüm gönüldaşlarımızı Pazar günü gazı stadına davet ediyoruz. “ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ