Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Rektör Aktekin’den Derinkuyu Kaymakamı Demirtaş’a Ziyaret

Rektör Aktekin’den Derinkuyu Kaymakamı Demirtaş’a Ziyaret

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir’in Derinkuyu İlçe Kaymakamı Esra Demirtaş’ı ziyaret etti.

Derinkuyu İlçe Kaymakamlığı’na atanarak görevine başlayan Kaymakam Esra Demirtaş’ı makamında ziyaret eden NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, kendilerine yeni görevlerinin hayırlı olması ile birlikte başarılı çalışmalarının devamı temennisinde bulundu. Üniversitenin İlçede eğitim veren Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık Meslek Yüksekokulu ve üniversite-şehir bütünleşmesi ile şehrin sahip olduğu bütün zenginlikleriyle birlikte gelişimine katkı sunmak adına yürütülen proje ve çalışmalara da değinen Rektör Aktekin, hayırsever desteği ile yapılan MYO’nun bugünlere gelmesinde kamu kuruluşları ve ilçe halkının büyük desteklerinin olduğunu belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rektör Aktekin’e teşekkür eden Kaymakam Esra Demirtaş, Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık Meslek Yüksekokulu’nun ilçenin turizm, tarım ve hayvancılıkla birlikte sosyo-kültürel anlamda gelişip büyümesine büyük katkılarının bulunmasının da ayrıca memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Kaymakam Demirtaş ayrıca Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık Meslek Yüksekokulu için Kaymakamlık olarak destek vermeye her zaman hazır olduklarını ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ