Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, Ünver’i Ziyaret Etti

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, Ünver’i Ziyaret Etti

akparti280120187_570_380 (570 x 380)

AK Parti Kadın Kolları Kongresi’ne katılmak üzere Nevşehir’e gelen AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri: Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün, bazı belediye başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ‘i Nevşehir’de misafir etmekten dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını dile getirdi. Ünver Türkiye’nin en huzurlu şehirlerinden biri olan Nevşehir’de, milletvekilleri, parti teşkilatları, belediye başkanları ile birlik içerisinde çalışmalar yürüttüklerini söyledi.
AK Parti iktidarları döneminde Ankara’dan hiçbir zaman eli boş dönmediklerini dile getiren Ünver “ Ankara’daki tüm görüşmelerimizi milletvekillerimizle birlikte yaparız. Tüm görüşmelerimizden de bugüne kadar hiçbir şekilde şehrimize eli boş dönmedik. Bunun için başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız  sayın Recep Tayyip Erdoğan ,Başbakanımız  sayın Binali Yıldırım ve bakanlarımızla, genel müdürlerimize şehrimize kazandırdığımız hizmetlerden dolayı bizlere sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Nevşehir, BM tarafından da kabul edilen Uluslararası Dünya Barış Konferansı şehri. Dünyanın bir çok yerel yönetim organizasyonunda Nevşehir’i etkin bir şekilde temsil ediyoruz. Halkımızın tüm sorunlarını etkin şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmalar yürütüyoruz. Bugüne kadar da 2 milyar TL’yi aşkın bir yatırımı şehrimize kazandırdık, elbette bunları da yeterli görmüyoruz, önümüzdeki süreçte dev yatırımları, hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.” dedi.
Belediye Başkanı Ünver, daha sonra görüntüler eşliğinde Nevşehir Belediyesi’nin yatırımlarına ilişkin  olarak AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve beraberindekilere bilgiler aktardı.
Belediye Başkanı Ünver  ziyaretin anısına , AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan  kendisinin kaleme aldığı ’Damat İbrahim Paşa ve Nevşehir’ isimli araştırma ve inceleme kitabının yanı sıra Nevşehir Belediyesi’nin Kültürel yayınlarından oluşan set ile Avanos el sanatları ürünü Anfora takdim etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ