Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

BAŞKAN SAVRAN GÖNÜLLER FETHETMEYE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN SAVRAN GÖNÜLLER FETHETMEYE DEVAM EDİYOR

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yapım çalışmaları süren Tarık Kesekçi Parkı’nda Vatandaşların Sevgi ve Muhabbetlerine Misafir Oldu.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Atatürk Bulvarı üzerinde, Paşakonağı önünde bulunan eski adıyla Gülbahçe Parkı içerisinde belediye ekiplerinin çalışmaları inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bursa’da geçen yıl trafik kazasında hayatını, Baykar uçak mühendisi Tarık Kesekçi’nin isminin verileceği parkın kısa süre içerisinde yapım çalışmasının tamamlanarak hizmete açılacağını kaydeden Savran, “Buraya çok güzel bir park yapıyoruz. Vatanı, milleti için çalışan ve genç yaşta aramızdan ayrılan Tarık Kesekçi kardeşimizin de ismini vereceğiz bu parka. Bir süre önce burada başlayan çalışmalarımızı kısa sürede bitirmeyi hedefliyoruz. İnşaallah tamamlandığında çok güzel bir görünüme kavuşacak.” Dedi.

Nevşehir Belediye Başkanlığına geldiği günden bu güne Mütevazi Kişiliğiyle Belediyenin  Bütün Kapılarını Vatandaşlara açan Başkan SAVRAN  7 /24 Vatandaşların Evlerine İş Yerlerine Konuk Olarak  Sorunlarını Dinleyerek Hep Gönüllere Girdi.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ