Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

TÜRK EĞİTİM SEN DUR DURAK BİLMİYOR; ZİYARET VE ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR.

TÜRK EĞİTİM SEN DUR DURAK BİLMİYOR; ZİYARET VE ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR.

Türk Eğitim Sen Şube yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve yönetimleri, okul temsilcileri, kadın komisyonu, üniversite yönetimi dur durak bilmeden çalışmalara ve ziyaretlere devam ediyor.

 

TES’DEN ÜRGÜP KAYMAKAMINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç, şb. bşk. yrd. Sefa Atar, Ürgüp İlçe bşk. Hasan Fındıklı ve Ürgüp İlçe bşk. yrd. Eray Hanlıoğlı Ürgüp Kaymakamı Cüneyt Caner’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

ÜRGÜP’TE YENİDEN GÖREVLENDİRİLEN KURUM YÖNETİCİLERİ ZİYARET EDİLDİ.

Tes. şube başkanı Tayfur Urgenç, bşk. yrd. Sefa Atar, Ürgüp ilçe bşk. Hasan Fındıklı Ürgüp Zübeyde Hanım Anaokulu müdürü Naile Kaşkatepe’yi ve Mehmet Dinler İlkokulu müdürü Kemal Uzun’u ziyaret ederek tebrik ettiler, çalışmalarında başarılar dilediler.

ŞB. BŞK. YARDIMCISI BÜLENT YALÇIN ACIGÖLDE İDİ.

Tes. Şube bşk. yrd. Bülent Yalçın ve Acıgöl İlçe bşk. İbrahim Sert sendikal çalışmalar kapsamında

1. Topaç Şehit Bekir Şahin İlkokulu

2. Topaç Ortaokulu

3. Ağıllı İlkokulu ve ortaokulu

4. Kurugöl 70. Yıl Ortaokulu ve İlkokulu

Kurumlarımızı ziyaret ederek eğitim çalışanları ile meslek kanunu, il içi sıra sisteminin çalıştırılması, vargi dilimi zulmü, öğretmenlerin alım güçlerinin düşmesi ile ilgili taleplerimiz

ve çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yaparak eğitim çalışanları ile istişare ettiler.

 

BAŞKAN URGENÇ GÜLŞEHİR’DE ÖĞRENCİLERİN SOFRASINA KONUK OLDU.

Gülşehir Öğretmenevi mdr. yrd. İsmail Kartal hocamı ziyaret eden başkan Urgenç; şu açıklamada bulundu; Büyük bir özveri ile çocuklarımıza sıcak ve kaliteli yemek çıkartarak büyük bir hizmeti yerine getiren kıymetli dostumun günlük menüsünden tatdık. Elinize, emeğinize yüreğinize sağlık kıymetli hocam, sofranız bereketli olsun.

Gülşehir ve Acıgöl’de ki 1300 öğrenciye hiçbir karşılık beklemeden büyük bir emek ve fedakarlıkla aynı zamanda tüm riskleri alarak sıcak bir aş ulaştırmak; vatanı karşılıksız sevmenin somut ifadesi değil midir?

Sıfırdan mutfak kurup -ikili ilişkilerle kurduğu mutfak ve iaşe temini- çocuklarımıza ulaştırılan yemekten sonra edilen her dua’da varsınız hocam.

Makam odalarından kalkmayıp rızık edebiyatı yapanlara ücretsiz ders veriyorsun.

Teşekkür ediyorum değerli dostum. Varol.

 

ANIL KADİR ERANIL 3.KİTABINI BAŞKAN URGENÇ’E HEDİYE ETTİ.

Karacaşar ilk/orta okulu müdürü Anıl kadir Eranıl’ın yeni kitabını başkan Urgenç’e hediye etmesi üzerine şube başkanı Tayfur Urgenç şu ifadeleri kullanarak teşekkür etti. “Değerli hemşehrim, Karacaşar Ort. Mdr. Anıl Kadir Eranıl hocam editörlüğünü yaptığı Eğitimde

Denetim adlı kitabını imzalayarak hediye etti. Kıymetli hocam makalelerden kitaplara bir bilim insanı olarak sürekli üretiyor. Adıma imzalayıp verdiği 3.kitabı keyifle faydalanacağım.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ