Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Ülkü Ocakları iftar Yemeği Verdi

Nevşehir Ülkü Ocakları iftar  Yemeği Verdi

ÜLKÜ OCAKLARI İFTAR

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programını yoğun bir kalabalığın katılımı ile gerçekleştirildi.

Ürgüp yolu üzerinde ki Kapadokya Park’ta gerçekleştirilen iftar programına,  Milliyetçi hareket partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, MHP Nevşehir Milletvekili adayları Mehmet Varol ve Fazlı Koç, Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, İl Genel Meclis üyeleri, Türkiye Kamu-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, Nevşehir gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici’nin yanı sıra çok sayıda basın mensubu ile 900’e yakın vatandaş katılım gösterdi.

İftar öncesinde, Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan faaliyetlerin ve mülk edinme kampanyasının yer aldığı slayt gösterisi misafirlere izletildi. Büyük beğeni toplayan gösterinin ardından Başkan Ali Türker, günün anlam ve önemini anlatan konuşmada bulundu. Konuşmanın ardından ise canlı müzik eşliğinde katılımcılar iftarını açtı.

“Bu seçim çok önemli”

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir 27. Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Varol ise yaptığı konuşmada 24 Haziran seçimlerinin ülke için ne kadar önemli olduğuna değinerek, Ülkücü kadroların bu ülkeyi yönetmeye her daim hazır olduğuna vurgu yaptı.

Varol programdan sonra İl Ocak Başkanı Ali Türker ile birlikte misafirlere desteklerinden ve katılımlarından dolayı teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ