Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVÜ Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü 55 Öğrenci Alacak

NEVÜ Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü 55 Öğrenci Alacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü’ne, özel yetenek sınavı ile 55 öğrenci alacak.

NEVÜ Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı için,  genel kontenjan ile 18 erkek – 19 kadın, milli olimpik 3 erkek – 3 kadın, milli olimpik olmayan 1 erkek – 1 kadın, engelli aday kontenjanı dahilinde ise 3 erkek 2 kadın ve 5 yabancı uyruklu olmak üzere toplam 55 öğrenciyi özel yetenek sınavı ile kabul edecek.

Başvurular Çevrim İçi Olarak Alınacak

Adaylar 2021-2022 eğitim-öğretim yılı NEVÜ Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü için başvurularını 20 Ağustos 2021 tarihlerine kadar çevrim içi olarak http://aday.nevsehir.edu.tr adresi üzerinden yapacak.

Adaylar kayıt sonunda alacakları kendilerine ait imzalı başvuru formunu ve başvuru belgelerini en geç 23 Ağustos 2021 tarihi saat 17:00’e kadar NEVÜ Spor Bilimleri Fakültesi’ne kapalı zarf içerisinde elden ulaştıracak.

Öğrencilere HES Kodu Uyarısı

Özel yetenek sınavı sürecinde sınavın yapılacağı spor merkezine girecek olan tüm aday öğrencilerin ateşleri ölçülecek ve HES (Hayat eve sığar) kodu kontrolü yapılacağından,  tüm adayların HES kodunu almaları gerekmekte.

 

2020-2021 Eğitim-öğretim yılı için Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Özel Yetenek Sınav Kılavuzuna aşağıdaki linkten ulaşılabilir. 

http://www.nevsehir.edu.tr

https://sporbilimleri.nevsehir.edu.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ