AVANOS BELEDİYESİNDE DEZENFEKSİYON SEFERBERLİĞİ

AVANOS BELEDİYESİNDE DEZENFEKSİYON SEFERBERLİĞİ

JANDARMA

Avanos Belediyesi Temizlik ve Çevre Koruma Müdürlüğü ekipleri, Corona Virüs salgınına karşı, vatandaşların yoğun olarak kullandığı kamusal alanlar ile  hizmet binalarında dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor.

Dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında vatandaşların sürekli temas ettiği tutamaklar, oturdukları banklar, ortak kullanım alanlarındaki tuvaletler dezenfeksiyon ediliyor. Virüs ve bakteri dezenfeksiyonunda insan ve çevre sağlığına zararlı olmaması için özel kimyasallar kullanılıyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş; ‘’ Dünyayı tehdit eden corona virüs salgınına karşı önlem amaçlı olarak başlatılan çalışma, Avanos genelinde devam ediyor. İlçemizde faaliyet gösteren okullarımızı ve  kamu binalarımızı girişlerinden başlayarak sınıfları, koridorları, merdivenleri ve tuvaletleri corona virüsüne karşı dezenfeksiyon yapıyoruz. Halkımızın çocuklarımızın daha güvenli bir ortamda eğitim görmeleri ve çalışmaları için dezenfeksiyon seferberliğindeyiz’’ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ