Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker geniş katılımlı istişare toplantısı düzenledi.

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker geniş katılımlı istişare toplantısı düzenledi.
Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker il ve ilçe teşkilatları ile bir araya gelerek geniş katılımlı istişare toplantısı düzenledi.
İl Hizmet binasında yapılan toplantıya; Ocak Başkanı Ali Türker ve yöneticilerinin yanı sıra ilçe ocak başkanları ile yöneticileri katıldı. Geniş kapsamlı gerçekleştirilen toplantı saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.
Pandemi nedeniyle askıya aldığı faaliyetleri dile getiren Başkan Türker, normalleşme adımları ile yeni bir atağa kalkacaklarının sinyallerini verdi.
Eğitim, spor, kültür, sosyal sorumluluk gibi birçok alanda yeniden il ve ilçelerde boy göstereceklerini ifade eden Başkan Ali Türker, Birlik ve beraberlik mesajları vererek, tüm birim başkanlarına ve teşkilatlara yetkilendirmeler yaptı.
Başkan Türker’in konuşmalarının ardından birim başkanları da kürsüde yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.
“Cehalete ve uyuşturucuya savaş açtık”
Türker burada ki açıklamasında;”Gücümüz birliğimizden gelmektedir. Nevşehir Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak il yada ilçe ayrımımız olmadı, olmayacak. Sen, ben yok, biz varız. Belirttiğimiz gibi Başbuğun izinde, liderimizin emrindeyiz. En önemli vasfımız teşkilatçılığımız olduğuna göre, teşkilat olarak aşamayacağımız hiç bir güçlüğün olmadığının da farkındayız. Cehalete ve uyuşturucuya karşı açmış olduğumuz savaşta güçlenerek ilerlemekteyiz. Teknolojiyi kullanarak geliştirmiş olduğumuz yapay zeka destekli yazılımlarımız ile pandemi döneminde bile eğitim faaliyetlerimiz hız kazandı. Gerek sosyal mesafe kurallarına uyarak, gerekse internet tabanlı toplantılarımız bu süreçte devam edecek” dedi.
Yaklaşık 3 saat süren toplantının ardından Ülkücü yemini eden katılımcılar, pandemi kurallarına uygun bir şekilde fotoğraf çektirildi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ