Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Başkan İNCE ; Avanos İyi ve Güzel Olan Her Şeye Değer

Başkan İNCE ; Avanos İyi ve Güzel Olan Her Şeye Değer

ismet.ince_

Değerli Hemşerilerim; yepyeni umutlarla 2019 yılına giriyoruz. Yeni yılda barış ve kardeşliğin, hoş görü ve sevginin artmasını ve güneşin her güne yeni bir umut olarak doğmasını temenni ederken, yeni yılın ülkemize ve insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini dileriz.

“Bir yaprak misali ömürden kopan her yıl, yeni bir yılın da başlangıcı demektir. Geçen bir yılın aslında nasıl geçtiği önemlidir. Kendimize, ailemize, şehrimize, ülkemize ve insanlığa katabildiklerimizle mutluyuz. Geride bıraktığımız yıl, aynı zamanda yaptıklarımızın muhasebesini görme fırsatını doğurur. Bizler de Avanos Belediyesi olarak bereketli bir yılı geride bıraktığımızı düşünüyoruz. Katılımcı, Sosyal, Kültürel, Çevre Dostu ve Hizmet Belediyeciliğinde, esas olarak gördüğümüz insan merkezli bakış açımızla ve ilk günkü heyecanımızla çalışmalarımızı sürdürdük ve sürdürüyoruz.

Hemşehrilerimizin bize verdiği emanetin sorumluluğunu, o yüzden bu emanete, şehrül emini olmaktan onur duyuyoruz. Avanos iyi ve güzel olan her şeye değer. Bu değeri yüceltmek için hiç yorulmadan çalışıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2019 yılında tüm umutlarınızın gerçekleşmesi dileğiyle, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi temenni ediyorum. Mutlu yıllar.

İsmet İnce

Avanos Belediye Başkanı

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ