Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Kaymakam ÖNER’in Jandarma Teşkilatının 183. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

Kaymakam ÖNER’in Jandarma Teşkilatının 183. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

Avanos İlçe Kaymakamı Olgun  ÖNER  Jandarma Teşkilatının 183. Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla Kutlama  Mesajı Yayımladı.

Avanos İlçe Kaymakamı Olgun  ÖNER Mesajında;

Vatanımızın bölünmez bütünlüğünün, milletimizin huzur, can ve mal güvenliğinin temini için zaman mefhumu gözetmeksizin, gece-gündüz demeden cansiperane bir şekilde görevini büyük bir özveriyle yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 183’üncü kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz.

Köklü bir tarihe sahip olan ve yaklaşık iki asırdır gösterdiği bu üstün çaba ve özveriyle Milletimizin derin sevgi ve güvenine mazhar olan, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakâr mensuplarıyla böyle onurlu bir görevi ifa eden Jandarma Teşkilatı mensuplarımızın,  bu özverili çalışmaları sayesinde bizler toplum olarak huzur ve güven içerisinde yaşamaktayız.

Büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevini yerine getiren Jandarma teşkilatımızın değerli mensuplarını; hayatlarını feda etme uğruna ortaya koydukları cesur, kararlı ve özverili çalışmalar için tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, bizlere bu vatanı emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehit olan kahraman askerlerimizi rahmetle anıyor; gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Kuruluşunun 183. yıl dönümünde Jandarma Teşkilatı personelimize görevlerinde başarılar diliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ