Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANI AKTÜRK; 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANI AKTÜRK;  10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Gazetecilerimiz demokrasinin en önemli unsurlarından birisidir. Vatandaşlarımızın doğru haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını objektif biçimde karşılanmasına vesile olmuş basın servislerimiz, ülkemizin demokratikleşme sürecine katkı sunmuştur.

Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Gazeteci kardeşlerimiz görevlerini yerine getirirken yardımcı olmak da hepimizin görevidir. Ülkemizin her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında, basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılık ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmalar büyük katkı sağlamaktadır.

Mesleğin gerektirdiği etik ve ahlaki kuralları doğrultusunda ilkeli ve sorumlu habercilik anlayışıyla görevlerini özveriyle yerine getiren basın mensuplarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü içtenlikle kutluyor, görevlerini yaparken vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyor, bu vesileyle tüm basın çalışanlarına sağlık, mutluluk ve görevlerinde üstün başarılar diliyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ