Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

TÜRK EĞİTİM SEN KADIN KOMİSYONU ŞEHİT ANNESİNİ ZİYARET ETTİ.

TÜRK EĞİTİM SEN KADIN KOMİSYONU ŞEHİT ANNESİNİ ZİYARET ETTİ.

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi Kadın Komisyon yönetimi Afet Özçam başkanlığında Hatice Işık Kök ve Zeynep Gömbel’den oluşan bir heyetle 2015 yılında Tunceli’de teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen polis memuru Ali Rıza Güneş’in annesi Fadime Güneş ve babası Şahin Güneş’i ziyaret ettiler.

 

Tes. Nevşehir Şube Kadın Komisyon Başkanı Afet Özçam ve yönetim kurulu Fadime anneyi anneler günü vesilesiyle ziyaret ederek tüm vatan evlatları adına gününü kutladılar.

 

Afet Özçam yaptığı açıklamada Vatan uğruna biricik evlatlarını şehit veren annelerimizin gününü Fadime annemizin ellerinden öperek kendisine tüm vatan evlatlarının annesi olduğunu ileterek kutladık. Bugün çok duygu dolu bir gün yaşadık. Evlatlarını kara toprağın bağrına gömerken Vatan Sağolsun diyen annelerimizin önünde saygı ve hürmetle eğiliyoruz. Başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin gününü kutlarız. Evlatlarını bu vatan için şehit vermiş olan annelerimiz için ne yapsak azdır. Bugün Fadime ananın acısına ortak olmak için dertleştik. Dimdik ve gururlu duruşu ile şehit annemizle vatan üzerine, bayrak üzerine, ezanı Muhammedîye üzerine sohbet ettik. Vatan evlatları için birlikte dua ettik. Rabbim tüm şehitlerimizin şehadetini kabul etsin. Kıymetli annelerine sağlık, sıhhat ve sabır versin. Dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ