Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Türk Büro-Sen İl Başkanı Yasin ÖZENMİŞ Mesaide olan Çalışanları Ziyaret Eti

Türk Büro-Sen İl Başkanı Yasin ÖZENMİŞ Mesaide olan Çalışanları Ziyaret Eti

Türk Büro-Sen İl Başkanı Yasin ÖZENMİŞ yılın son günü hafta sonu mesaisinde olan Nüfus Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret etti. Özenmiş ziyaretinde çalışanlara yıl sonu işlemleri nedeniyle artan iş yükü altında özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. İl Başkanı Özenmiş; ‘’Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanları mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmakta olup, EYT sonrası iş yükü daha da artmıştır. Büyük özveri ile çalışan Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarının haklarında iyileştirme yapılmalıdır’’ dedi.

Özenmiş Ayrıca yaptığı açıklamada hizmet kolunda bulunan tüm kurum çalışanlarının haklarının iyileştirilmesi konusunda çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek; ‘’3600 ek gösterge, Sözleşmelilerin kadroya geçirilmesi, vergi dilimindeki adaletsizlik, ek zam ve refah payı, kurum içi uzmanlık kadrolarının ihdas edilmesi ve hizmet kolumuza bağlı kurumlarda yeni hizmet sınıflarının oluşturulması gibi pek çok konuda hazırlamış olduğumuz kanun tekliflerini TBMM’ye sunduk ve bunların takipçisi olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

2023 YILININ TÜM ÇALIŞANLARIN HAKLARININ TESLİM EDİLDİĞİ, MAAŞ VE ÖZLÜK HAKLARININ İYİLEŞTİRİLDİĞİ BİR YIL OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ