Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Avanos Kaymakamlığı 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Trafik Tedbirleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Avanos Kaymakamlığı 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Trafik Tedbirleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Avanos Kaymakamı  Olgun ÖNER’in Başkanlığında, Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda 2021-2022 Eğitim Öğretim yılında alınacak trafik tedbirleri toplantısı gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanlığınca gönderilen “2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında Alınacak Trafik Tedbirleri” konulu genelge doğrultusunda yapılan toplantıda 6 Eylül 2021 tarihinde başlayacak olan eğitim öğretim yılının öğrencilerimizin huzur ve güven içerisinde geçirmelerini için kararlar alındı.

Salgınla mücadele kapsamında alınacak tedbirlerden, eğitim faaliyetlerine, trafik güvenliği ve genel emniyet asayişe ilişkin tedbirlerin görüşüldüğü toplantıda; Kaymakam  Olgun ÖNER, “2021-2022 eğitim öğretim yılının ilçemize, ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın ve gençlerimizin huzur ve güven içerisinde bir eğitim yılı geçirmeleri için gereken tüm tedbirlerimizin ilgili kurumlarımız tarafından alınmış ve alınmaya devam edecektir” dedi.

Toplantı genelge kapsamında belirlenen konuların sunumu ile son buldu.

Gerçekleşen toplantıya Kaymakam Olgun ÖNER, İlçe Jandarma Komutanı J.Yüzbaşı İsmail HOZAR, İlçe Emniyet Müdürü Rafet TOKGÖZ, Avanos Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Nihal OSAN,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet BAHADIR, Avanos Belediyesi Zabıta Amiri Mustafa ERGÜN, ve ilgili birim amirleri ile personelleri katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ