Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ’IN OKUL VE ÖĞRENCİ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ’IN OKUL VE ÖĞRENCİ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

OKUL VE ÖĞRENCİ ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Merkezde bulunan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kadın-Mehmet Dirikoç Anaokulu, Şehit Semih Turgut Ortaokulu, Şehit Furkan Demir İmam Hatip Ortaokulu ve Hacı Asım Atabilen İlkokulu’nu ziyaret ederek, öğrencilerle buluştu.

Okul ziyaretleri sırasında Vali Aktaş’a; İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir eşlik ederken, ilgili okul müdürleri de hazır bulundu.

İlk olarak Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kadın-Mehmet Dirikoç Anaokulu’nu ziyaret eden ve çocukların yoğun ilgisiyle karşılanan Vali İlhami Aktaş, öğrencilerle bir süre sohbet etti ve öğretmenlerinden eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Daha sonra Şehit Semih Turgut Ortaokulu, Şehit Furkan Demir İmam Hatip Ortaokulu ve Hacı Asım Atabilen İlkokulu’nu ziyaret ederek, Okul İdarecilerinden okulun durumları ile ilgili bilgiler alan Vali Aktaş, istek ve taleplerini dinledi.

Okul ziyaretlerinde, öğrencilerin gelecekteki düşünceleri ve idealleri hakkında bilgi aldı ve onlarla bir süre sohbet etti.

Öğrencilerin, ilerideki ideallerine kavuşabilmeleri için çok çalışmaları gerektiğini ifade eden Vali Aktaş; “Öğretmenlerimize de çok iş düşüyor. Öğretmenlerimizin gayretleri ile eğitim alanındaki başarıların daha da artacağına inanıyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her alanda gelişmesi ve donanımlı bir hale gelmesi büyük önem arz etmektedir” ifadelerini kullandı.

Okul idarecileri ve öğretmenler, Vali Aktaş’a ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini ifade ederek, kendilerine teşekkür ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ