Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

TES. NEVŞEHİR BAŞKANI URGENÇ; BÜROKRATLARIN SADAKAT GÖSTERECEĞİ TEK UNSUR DEVLETTİR. TEK KRİTER LİYAKAT OLMALIDIR.

TES. NEVŞEHİR BAŞKANI URGENÇ; BÜROKRATLARIN SADAKAT GÖSTERECEĞİ TEK UNSUR DEVLETTİR. TEK KRİTER LİYAKAT OLMALIDIR.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç’in, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

15 Temmuz 2016 tarihinin Cumhuriyet tarihimizin en önemli eşiklerinden bir tanesi olduğuna dikkat çeken Başkan Urgenç, “O gece yaşananlar sıradan bir darbe girişiminin çok ötesinde bir felaketi hedefliyordu. Amaç, sadece millet iradesiyle iş başına gelmiş iktidarı devirmek değil, ülkemizi bir kargaşa, iç çatışma ve belki de iç savaşın cenderesine hapsederek -belki de- çok uluslu bir müdahaleye zemin hazırlamaktı. Emperyalizmin Truva Atı fetö’nün, yıllarca kurguladığı büyük ihanet, o gece aziz vatanımızın üzerine kara bulut gibi çökmek istedi. Mukaddes değerlerimizi istismar ederek bu ülkenin evlatlarını devşiren ve birer ölüm makinesine dönüştüren çok uluslu terör örgütünün hainleri sivil vatandaşlarımızı, asker ve polislerimizi hunharca katletti; demokrasimizin timsali TBMM, MİT, Genelkurmay Başkanlığı, Özel Hareket Merkezi başta olmak üzere kurumlarımızı bombaladı. Şükürler olsun ki, devletimizin içerisindeki milli unsurların direnci ve milletimizin devletimizin etrafında saf tutması neticesinde ihanet bertaraf edildi. Son Haçlı Seferi, 15 Temmuz 2016 gecesi, Türklerin asil direnciyle bir kez daha mağlup edildi. Varlığını Türk varlığına adamış olan Türkiye sevdalısı milletin çocukları, emperyalizmin çocuklarına galip geldi!” şeklinde konuştu.

TÜK MİLLETİ OLARAK EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZDİR. BUNUN EN YAKIN ÖRNEĞİNİ 15 TEMMUZ 2016 GECESİ YAŞADIK.

15 Temmuz gecesi yaşananların çok açık şekilde gösterdiği gibi, bir ve beraber olduğumuzda üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir engel olamayacağını söyleyen TES. Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, “Devletimizin bekası ve ülkemizin selameti için her fedakarlığı göze alan bu aziz millet her türlü övgü ve takdiri ziyadesiyle hak etmektedir. 15 Temmuz ihanetini canları ve kanlarıyla bertaraf eden şehitlerimize Türk milleti olarak minnettarız ve mübarek kahramanlarımızı asla unutmayacağız. 251 şehidimizi, 2 bin 190 gazimizi şükranla anıyoruz. Rabbim cümlesinden razı olsun” diye konuşt

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ