Saadet Partisi Avanos İlçe Başkanı Hüseyin Çiftçi ; Emeklilere sadaka veriyor ve buna müjde diyorlar.

Saadet Partisi Avanos İlçe Başkanı Hüseyin Çiftçi ; Emeklilere sadaka veriyor ve buna müjde diyorlar.

Saadet Partisi Avanos İlçe Başkanı Hüseyin Çiftçi İktidarın memur emeklisine ve memura vermiş olduğu artışı işçi emeklisi ve Bağkur emeklisine de aynen Verilmesini İstiyoruz.
Başkan Çiftci ; Emeklilere sadaka veriyor ve buna müjde diyorlar. Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun Dediği Gibi Bu Ülkede
Açlık sınırı:16.803 TL Yoksulluk sınırı:45.686 TL Asgari ücret:17.002 TL Emekli maaşı:10.000 TL Faiz politikasıyla halkımızın cebindeki parayı her geçen gün eksilten iktidar, açıklamış olduğu 10 bin TL ile emeklililerimizi açlığa terk etmiştir. Enflasyon canavarı altında ezilen milyonlarca emeklinin feryadını duymazdan gelmek vicdansızlıktır. Bu ücret kiraya mı yetecek, mutfak giderlerine mi, faturalara mı? Bazen “var da mı vermiyorlar?” gibi ifadeler kullanılıyor. Sormak lazım: Dün vardı da bugün neden yok? Çünkü yanlış ekonomi politikaları, israf ve yolsuzluklar sonucunda çalışanlara verecek para kalmadı! Allah’tan korkun, kuldan utanın. Bir kişiye dokuz, dokuz kişiye bir pul vermekle yürütmeye çalıştığınız çarklar sonunda sizi de öğütücektir.
Yerel SeçimlerdeHalkımız Gereken Cevabı Verecektir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ