Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne Doç. Dr. Abdullah Özdağ atandı.

NEVÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne  Doç. Dr. Abdullah Özdağ atandı.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin Başkanlığında yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda alınan karar uyarınca İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Siyasi Tarih Anabilim Dalı Doçent kadrosuna Doç. Dr. Abdullah Özdağ atandı.

Ataması yapılan Doç. Dr. Abdullah Özdağ’a yeni unvan ve görevlerinin hayırlı olmasını dileyen Rektör Aktekin, yeni açılan ve açılmasını planladıkları bölüm ve programlarla birlikte akademik kadroyu da nitel ve nicel açıdan güçlendirmeye önem verdiklerini söyledi.

Rektör Aktekin, “Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından ‘Doğal ve Kültürel Miras Turizmi’ alanında ihtisaslaşan üniversite olarak belirlediğimiz hedefler doğrultusunda üniversitemiz bünyesinde yeni açtığımız ve açmayı planladığımız bölüm ve programlarımızın yanı sıra sahip olduğumuz akademik kadromuzu da nitel ve nicel açıdan güçlendirmeye son derece önem veriyoruz.   Bu kapsamda ve Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından verilen kadro dâhilinde doçentlik sınavlarını başarıyla tamamlayan akademisyenlerimizden Doç. Dr. Abdullah Özdağ’ın İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Siyasi Tarih Anabilim Dalı doçent kadrosuna atamasını gerçekleştirdik.

Ataması yapılan Doç. Dr. Abdullah Özdağ’a şahsım ve üniversitem adına görevlerinin hayırlı olmasıyla birlikte, özverili çalışmalarının bundan sonra da artarak devam etmeleri temennisinde bulunuyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ