Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Aziz Türk milletinin vatan, bayrak, istiklal, istikbal ve demokrasi gibi mukaddes değerlerinin sorgulanamayacağının bir kez daha vurgulandığı ve kanıtlandığı bu günde, milletimizin kutsal değerlerine karşı FETÖ Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan hain darbe girişimi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ve aziz milletimizin desteğiyle 15 Temmuz gecesi unutulmayacak bir karşı duruş ile engellenmiştir.

Milletimiz, 15 Temmuz gecesi sokaklarda, meydanlarda, tüm bireyleriyle, iradesine gem vurmaya çalışan bir avuç darbeci haine karşı, milli bir şuurla öz benliğini çiğnetmemiş ve ülkesinin bekası için canını ortaya koymuştur.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, adına yakışan bir şekilde yaşamaya ve yaşatılmaya devam edecektir. O gece gerçekleştirilmeye çalışılan darbe teşebbüssüne geçit vermeyen, kendini kurşunlara siper eden milletimizin manevi ruhu her zaman bizleri sarmaya ve ülkemize olan bağlılığımızı perçinlemeye devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle; 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü’nün yıl dönümünde bağımsızlığımız ve demokrasimiz uğruna mücadele veren 15 Temmuz Şehitlerimize ve vatanımız uğruna canlarını feda eden tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor, en derin saygılarımı sunuyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ