Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Okul Sporları Kros il birinciliği yarışları Tamamlandı

Nevşehir Okul Sporları Kros il birinciliği yarışları Tamamlandı

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri çerçevesinde Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Okul Sporları Kros il birinciliği yarışları Nevşehir Kamp Eğitim Merkezi yanında bulunan Kros Parkurunda gerçekleştirildi.

Yarışma Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler olarak 6 Kategori, 24 takım ve 164 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

Turnuva sonunda müsabakaya katılan sporculara kupa ve madalya töreni düzenlendi. Törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir katıldı ve tüm sporcuları tebrik etti.

Müsabaka Sonuçları

Küçük Kızlar – Ferdi

1-) Elif Nur A. – Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

2-) Pembe B. – Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

3-) Fatmanur Y. – Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

4-) Irmak Y. – Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

Küçük Kızlar – Takım

1-) Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

2-) Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu

3-) Acıgöl 4 Temmuz Ortaokulu

Küçük Erkekler – Ferdi

1-) Asım A. – Til Ortaokulu

2-) Celal Ş. – Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

3-) Berat A. – Til Ortaokulu

4-) Mümin Osman Ç. – Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

Küçük Erkekler – Takım

1-) Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

2-) Til Ortaokulu

3-) Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu

4-) Acıgöl 4 Temmuz Ortaokulu

Yıldız Kızlar – Ferdi

1-) Elif İ. – H. Lütfi Pamukcu Ortaokulu

2-) Fadime Medine A. – Til Ortaokulu

3-) Sueda G. – Damat İbrahim Paşa Ortaokulu

4-) Hülya K. – Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Yıldız Kızlar – Takım

1-) H. Lütfi Pamukcu Ortaokulu

2-) Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

3-) Derinkuyu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

4-) Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Yıldız Erkekler – Ferdi

1-) Yağız P. – Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

2-) Hamza Y. – Merkez Atatürk Ortaokulu

3-) Abdullah Erdem A. – Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

4-) Berkin M. – Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Yıldız Erkekler – Takım

1-) Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

2-) Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

3-) Merkez Atatürk Ortaokulu

4-) H. Lütfi Pamukcu Ortaokulu

Genç A Kızlar – Ferdi

1-) Esma A. – Nevşehir Lisesi

2-) Hatice Ç. – Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi

3-) Fatma Zehra E. – Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi

4-) Gamze K. – Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi

Genç B Kızlar – Ferdi

1-) Zehra A. – Kapadokya Anadolu Lisesi

2-) Melike E. – Kapadokya Anadolu Lisesi

3-) Eylül A. – Kaymaklı Anadolu Lisesi

4-) Aydan S. – Şehit Furkan Demir Anadolu Lisesi

Genç A Kızlar – Takım

1-) Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi

2-) Gülşehir 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi

3-) Şehit Furkan Demir Anadolu Lisesi

Genç A Erkekler – Ferdi

1-) İbrahim G. – Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi

2-) Kemal C. – Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi

3-) Ahmet K. – Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi

4-) Ramazan Y. – Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi

Genç B Erkekler – Ferdi

1-) Recep Can S. – Nevşehir Lisesi

2-) M. Semih Ş. – Şehit Furkan Demir Anadolu Lisesi

3-) İbrahim Ç. – Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi

4-) Emirhan Ç. – Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi

Genç A Erkekler – Takım

1-) Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi

2-) Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi

3-) Derinkuyu Zeliha Ekmekçi Anadolu İmam Hatip Lisesi

4-) Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi

Müsabakaya katılan tüm sporcuları tebrik ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ