NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RASİM ARI SANAYİ ESNAFI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RASİM ARI SANAYİ ESNAFI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam eden Nevşehir İYİ Parti Belediye Belediye Başkan Adayı Rasim Arı sanayi esnafını ziyaret ederek sorunlarını ve isteklerini dinledi

İYİ Parti Belediye başkan adayı Arı Sanayi bölgesinde ki esnaflara ziyarette bulunarak sohbet etti ve destek isteyen Arı “Nevşehir’de ticareti canlandırmak ve şehri sanayisi ile büyütmek için yüzyıllar öncesine dayanan bu toprakların ruhunu yeniden canlandıracak yatırım projelerini hayata geçireceğiz.” dedi.
Arı Göreve gelmesi durumunda neler yapılacagi ve yapılacak işlerde ranta mahal vermiyeceklerinin altını çizerek Yeşil Sanayi Projesini anlatan Arı “Biz belediye olarak ranta asla izin vermeyeceğiz. Eğer bir şeyler yapılacaksa mülk sahibinin de kiracının da projede onayı olmalıdır ve iki tarafın gönlü de hoş tutulmalıdır.” Bir değişim vakti geldiğini belirten Arı “ Artık biz varız. Harcamaların doğru yerlere yapılması için yollara düştük. Bu seçimlerle mevcut hükümete bir ihtar çekelim ve nöbeti devralalım. Onlarda bu süre içerisinde dinlensin ve düşünsünler ki vatandaşa yönelik politikalar oluştursunlar. Biz bunun için varız ve her zaman doğru, dürüst ve ilk gün ki hevesle çalışacağımız söz veriyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ