Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu; Her şey Nevşehir için, Nevşehirli aziz hemşehrilerim için…

Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu; Her şey Nevşehir için, Nevşehirli aziz hemşehrilerim için…

Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu Yaptığı Açıklamada;
Benim için hayatımın en değerli hazinelerinden bildiğim ve saydığım Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimizce; tarafıma tebliğ edilen il başkanlığı görevimi bu zamana kadar safları sıklaştırarak, teşkilatlarımızın bir birinden değerli yöneticileriyle, gönüldaşlarımızla hep beraber genel seçimlerimizde canla başla çalıştık, büyük başarı gösterdik, mutlak sonuca ulaştık. Kıvanç duyduk, şad olduk. Bu vesileyle tüm dava arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Hiç şüphe yok ki bizden önce görevlerde bulunan dava arkadaşlarımızında bugünlere katkısı yadsınamaz. Altını çizerek belirtmek isterim ki hep beraberiz biz büyük bir aileyiz. Çünkü biz Milliyetçi-Ülkücü hareketiz. Amacımız üç hilalin başarısı, amacımız Bilge Liderimiz Sayın; Devlet BAHÇELİ Beyefendi’nin bizlere emredeceği sorumlulukları yerine getirmektir.
Şahsımı Nevşehir Belediye Başkan adayı olarak bu ulvî göreve layık gören kıymetlimiz, büyüğümüz, Saygıdeğer Genel Başkanımız; Devlet BAHÇELİ Beyefendi’ye şükranlarımı sunarım. Zatıalilerine bağlılığımı arz ederim.
Kadirşinas hemşehrilerim; Milliyetçi Hareket Partisinin ilkeli ve tutarlı siyasetiyle, Liderimizin önce ülkem ve milletim şiarıyla, esnaf sözü ile dertlerinizle dertlenmek için, mutluluklarınızda yanınızda olmak için sizlerle kucaklaşacağım, bir araya geleceğiz. Her şey Nevşehir için Nevşehirli aziz hemşehrilerim için…
Bismillah ile…
Hayırlara vesile olsun inşallah.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ