Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Memleket Partisi Avanos İlçe Başkanı Mehtap Kurtcu; Ankara Kuşu Yanlış Öttü

Memleket Partisi Avanos İlçe Başkanı Mehtap Kurtcu; Ankara Kuşu Yanlış Öttü

Memleket Partisi Avanos  İlçe Başkanı Mehtap Kurtcu  Ankara Kuşu’nun twitter hesabından yaptığı “istifa” iddiasını yalanladı.

Kurtcu; Memleket Partisi Nevşehir İl Başkanım Sadi Gül Bostancı, Konuyla İgili Nevşehir’de Faaliyette Bulunan Değerli Yerel Basın Temsicilerimizle Bir araya Gelerek Ankara Kuşunun Nevşehir Memleket Partisi Paylaşımını Yalanladı .

Memleket Partisi Nevşehir İl Başkanı Sadi Gül Bostancı, Ankara Kuşu’nun twitter hesabından yaptığı ;”Memleket Partisi Nevşehir merkez ilçe başkanı ve yönetimi istifa etti. Memleket Partisi’nin Nevşehir’de aralarında il ve ilçe başkanlarınında olduğu 120 yönetiminin istifa ettiği” paylaşımındaki iddiaları  yalanladı.

“Biz buradayız. Memlet için çalışıyoruz”

İl Başkanı Bostancı; Parti üyeliklerinin devam ettiği vurgulanan açıklamada, Ankara Kuşu’nun bahse konu iddiaları tamamen gerçek dışıdır. Biz buradayız. Memleket için çalışıyoruz. İl ve İlçe yönetimlerimiz teşkilatımız ve Milletvekili adaylarımızla birlikte 14 Mayıs seçim çalışmalarını sürdürüyoruz.” dedi.

Millet ittifakına yakın diye bilinen Twitter fenomeni Ankara Kuşu, 27 Nisan tarihli paylaşımında; “Son dakika.. Memleket Partisi Nevşehir merkez ilçe başkanı ve yönetimi istifa etti.

Son dakika.. Nevşehir’de Memleket Partisi’nden istifa eden aralarında il ve ilçe başkanlarının da olduğu 120 yönetici pazar günü CHP’ye toplu geçiş yapacak.” iddialarında bulunmuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ