Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

İŞKUR Kampüs Hizmetleri Kapsamında NEVÜ Öğrencilerine Eğitimler Veriliyor

İŞKUR Kampüs Hizmetleri  Kapsamında NEVÜ Öğrencilerine Eğitimler Veriliyor

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) ile Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü arasında imzalanan “İŞKUR Kampüs Hizmetleri”  iş birliği protokolü kapsamında öğrencilere yönelik eğitimler düzenleniyor.

NEVÜ ve İŞKUR arasında imzalanan “İŞKUR Kampüs Hizmetleri” iş birliği protokolü kapsamında NEVÜ Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi (NÜKMER) koordinatörlüğünde öğrencilere yönelik; iş arama becerileri, mülakat teknikleri, CV hazırlama, iş arama ağı, hobilerim ve yeteneklerim konularında eğitimlere başlandı.

İlki İŞKUR İş ve Meslek Danışmanı Eğitmen Gonca Uğuroğlu tarafından Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerine yönelik verilen eğitimler diğer fakülte ve yüksekokul öğrencilerine yönelik de düzenlenecek. Çevrim içi olarak sürdürülen eğitimler, yüz yüze eğitime geçilmesiyle birlikte yüz yüze olarak devam edecek.

Ayrıca eğitimler sonunda katılımcı öğrencilere sertifika verilecek.

 

 

 

‘İŞKUR Kampüs Hizmetleri’  Kapsamında NEVÜ Öğrencilerine Eğitimler Veriliyor ‘İŞKUR Kampüs Hizmetleri’  Kapsamında NEVÜ Öğrencilerine Eğitimler Veriliyor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ