Bien Nevşehir’de Ustalara Eğitim Verdi

Bien Nevşehir’de Ustalara Eğitim Verdi

Türkiye ve dünya yapı sektörünün önde gelen markalarından Bien, Nevşehir’de tesisat ustalarıyla bir araya geldi. Bien’in banyo ürün grubundaki uzmanlar eşliğinde gerçekleşen eğitimde, gömme rezervuarlardan kontrol panellerine kadar merak edilen birçok konu ele alındı.

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, sektörün en önemli yapıtaşlarından biri olan ustaların gelişimine büyük önem veriyor. Bu çerçevede farklı illerde ustalarla bir araya gelen Bien, Nevşehir’deki 70 tesisat ustasıyla buluşarak en çok merak edilen konulara dair eğitim düzenledi. Ustaların mesleki bilgi ve becerilerini artırmak amacıyla gerçekleştirilen eğitimde, Bien Marka ve İletişim Müdürü Ali Naci Ülkü markanın 2024 stratejisine ve vizyonuna dair açıklamalarda bulundu.

Sektörün büyümesinde ve gelişmesinde ustaların çok önemli bir rolü üstlendiğini söyleyen Bien Marka ve İletişim Müdürü Ali Naci Ülkü, “Bien olarak öncelikli hedeflerimiz arasında birikim ve deneyimleriyle sektöre ışık tutan, sektörümüz için büyük önem taşıyan ustalar geliyor. Ürünlerimizi hayatla buluşturan ustalarımızın eğitimini, bilgi birikimi artırmayı, sektördeki gelişmelerden haberdar etmeyi de görevimiz olarak görüyoruz. Bu çerçevede farklı illerde ustalarımızla bir araya gelerek hem kişisel hem de mesleki anlamda onlara katkıda bulunuyoruz. Nevşehir buluşmamız da bu anlamda son derece verimli geçti. 2024 boyunca yeni eğitimlerimizle Türkiye’nin farklı illerindeki ustalarla bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.

Bien Hakkında

Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Bien, tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkat çekmektedir. Ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer alan Bien, üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapmaktadır. Yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien, yılda 51 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. Bien, yurt içinde 100’ü aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşmaktadır. 6 kıtada 95’i aşkın ülkeye ihracat yapan Bien, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemi’ni kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ