Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Avanos’ta Dinamik Denetimler Sürüyor

Avanos’ta Dinamik Denetimler Sürüyor

Sağlık Bakanlığınca açıklanan Covid-19 risk değerlendirme haritasına göre Kırmızı bölgede yerini alarak Yükek  riskli iller kategorisine giren Avanos’ta İşyeri Denetimleri  gerçekleştirildi.

DENETİMLERE ;  Avanos Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nihal OSAN,  İlçe Malmüdürü Erdoğan BAŞKAN, İlçe Nüfus Müdürü Ayten TOĞUŞLU, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kerem YILMAZ, İlçe Özel İdare Müdürü Ali Osman ŞAHİN, Milli Emlak Şefi Bekir AKBAY, Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal ÇELİK, katıldı.

Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal ÇELİK, Normalleşme sürecinde Mavi Kategoriye Geçmeyi beklerken Yüksek Riskli Bölge statüsüne çıktık Yeniden Kısıtlamalara Maruz Kaldık Esnaflarımızın Kıştan Çıkıp Tam Rahatlayacağı zaman Üç Beş Kuruş Para Kazanacağı Zaman Bütün Türkiye Kırmızıya boyandı Ülke Genelinde Vaka Sayısı 40.000 Üzerine Çıktı  Ölüm Oranlarıda 200’lere doğru tırmanışa geçti Devlet Ne Kadar Denetim Yaparsa Yapsın  Bu Hastalığı yenmemizin tek şartı  Kural ve Kaidelere Uymak bunu başka yolu yok Hepimiz Kural ve Kaidelere Uyacağız. Maske, Mesafe Hijyen Önümüz Ramazan Kurallara uyarak ahenkli bir Ramazan Ayına Ulaşmak Dileklerimle sağlıklı günler dilerim. dedi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ