Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Avanos Kaymakamı Olgun Öner’den Okul Ziyaretleri.

Avanos Kaymakamı  Olgun Öner’den Okul Ziyaretleri.

Avanos Kaymakamı Olgun Öner, Avanos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Avanos İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu ile Avanos Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Kaymakam Olgun Öner Avanos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette sınıfları ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Kaymakam ÖNER , eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Sonrasında Avanos İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu ziyaretinde ise yine okul hakkında bilgi alan Kaymakam ÖNER , okul yönetiminin sorun ve taleplerini dinledi ve öğretmenlere,  “Çocuklarımızın sosyalleşmesi, hayata tutunması, dünya ile iç içe, barışık olabilmesi adına da başka etkinlikler yapmakta fayda var. Her çocuğumuzun en az bir spor dalı  ile uğraşmasını istiyoruz. Çağımızın hastalığı olan teknoloji bağımlılığı bizleri nasıl etkiliyorsa çocuklarımızı da etkiliyor. Çocuklarımıza sportif faaliyetlerin yanında kültür sanatla ilgilenmelerini, müzik ve resimle uğraşmalarını istiyoruz. Hem çocuklarımızı iyi ve sağlıklı bireyler olarak yetiştireceğiz hem de çocuklarımızı zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırmış olacağız” diye tavsiyelerde bulundu. Sonrasında sınıfları ziyaret ederek öğrencilerimizin derslerine ortak oldu.

Son olarak Avanos Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Kaymakam Olgun Öner,  sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle yakından ilgilenip onlarla sohbet etti.

Ziyaretlerde Kaymakam Olgun Öner’e İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Örtlek eşlik etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ