EMNİYETCE ARANAN 2 KİŞİ AVANOS’TA TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

EMNİYETCE ARANAN 2 KİŞİ AVANOS’TA TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

feto

Avanos Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Çeşitli Adli Makamlarca aranan Toplam (3) kişi yakalanmış, “Dolandırıcılık” suçundan aranan hakkında 2 yıl 6 ay  kesinleşmiş hapis cezası olan K.A. ve  “Silahla Tehdit” suçundan aranan hakkında 1 yıl 6 ay  kesinleşmiş hapis cezası olan A.G. isimli şahıslar tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiş, (1)  şahıs ise yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile serbest  bırakılmıştır.

Nevşehir Genelinde yapılan Uygulamalarda;

14.06.2019 ile 21.06.2019 tarihleri arasında Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı ve çeşitli Adli Makamlar  tarafından yakalama kararları ile   Aranan Şahısların Yakalanmasına yönelik istihbari ve yol kontrol ve denetleme noktalarında yapılan çalışmada;

Asayiş Şube Müdürlüğünce Yapılan Çalışmada;

Çeşitli Adli Makamlarca aranan Toplam (9) şahıs yakalanmış,  “Nitelikli Olarak Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme, Hırsızlık” suçundan aranan hakkında 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan S.A. ve “Kişisel Verileri, Hukuka Aykırı Olarak Ele Geçirmek veya Yaymak” suçundan aranan hakkında 1 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ş.Y. isimli şahıslar tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiş, (7)  şahıs ise yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile serbest  bırakılmıştır.

Acıgöl İlçe Emniyet Amirliğince Yapılan Çalışmada;

Çeşitli Adli Makamlarca aranan Toplam (3) şahıs yakalanmış şahıslar sevk edilmiş oldukları Adli Makamlarca yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile serbest  bırakılmıştır.

Gülşehir İlçe Emniyet Müdürlüğünce Yapılan Çalışmada;

“Dolandırıcılık” suçundan aranan A.E. isimli şahısyakalanarak sevk edilmiş olduğu Mahkemece  tutuklanarakNevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.

Kozaklı  İlçe Emniyet Amirliğince Yapılan Çalışmada;

Çeşitli Adli Makamlarca aranan Toplam (2) şahıs yakalanmış, “Yağma” suçundan aranan hakkında 3 yıl 1 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.İ.Y. isimli şahıs tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiş, (1)  şahıs ise yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile serbest  bırakılmıştır.

Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğünce Yapılan Çalışmada;

Çeşitli Adli Makamlarca aranan Toplam (2) şahıs yakalanmış şahıslar sevk edilmiş oldukları Adli Makamlarca yükümlülüklerini yerine getirmek şartı ile serbest  bırakılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ