Avanos Kaymakamı Aziz Gölbaşı Kıbrıs Gazi’si Mehmet Mustafa SÜT ve ailesini ziyaret etti.

Avanos Kaymakamı Aziz Gölbaşı Kıbrıs Gazi’si Mehmet Mustafa SÜT ve ailesini ziyaret etti.

Avanos Kaymakamı Aziz GÖLBAŞI, Avanos Yeni Mahalle’de Göktaş Evlerde ikamet eden Kıbrıs Gazi’si Mehmet Mustafa SÜT ve ailesini ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kaymakam Aziz GÖLBAŞI, Kıbrıs Gazimiz ile bir süre sohbet ederek kendilerinden herhangi bir talepleri olup olmadığını sordu.

Üzerinde yaşadığımız bu cennet vatanın, şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere en büyük emaneti olduğunu ifade eden Sayın Kaymakamımız, ’Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin istiklali ve istikbali uğruna canlarını ortaya koyan şehitlerimize ve gazilerimize sonsuz minnet borçluyuz. Aziz vatanın toprakları şehitlerimiz ve gazilerimizin fedakârlıkları sayesinde bizlere vatan olmuştur. Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleridir. Devletimizin bütün kapıları şehit ailelerimize ve gazilerimize sonuna kadar açıktır. Bizler her zaman şehit yakınları ve gazilerimizin yanındayız.’’ dedi.
Avanos Kaymakamı Aziz GÖLBAŞI’na Kıbrıs Gazi’si Mehmet Mustafa SÜT’ü Ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Doğan ve Avanos Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Personeli İdris Şahin Eşlik Etti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ