Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AVANOS KAPADOKYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YER SEÇİMİ KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

AVANOS KAPADOKYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YER SEÇİMİ KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

Avanos Kapadokya Organize Sanayi Bölgesi Yer Seçimi Komisyonu Toplantısı Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Hizmet Binasında, proje ortakları ve ilgili kurum yöneticilerinin katılımları ile gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen yer seçimi toplantısına, NTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız, Avanos Belediye Başkanı Alper İbaş, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Gökhan Germiyan, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf Şahin, NTSO Genel Sekreter Yardımcısı Av. İbrahim Akgür, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcileri Bülent Ayan ve Adil Kaya ile ilgili kuruluşların temsilcileri katıldılar.

Toplantı neticesinde katılıp kurumu adına nihai görüş bildiren kurum temsilcilerince Avanos Kapadokya Organize Sanayi Bölgesi yeri olarak uygun görülmüş ve kabul edilmiştir.

Konuya dair açıklamada bulunan NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız; “Avanos Kapadokya OSB Yer Seçimi Komisyonu Toplantısı NTSO Hizmet Binasında proje ortakları ve ilgili kurumların katılımı ile gerçekleştirildi. Komisyona katılıp kurumu adına nihai görüş bildiren kurum temsilcilerince Avanos Kapadokya OSB Yeri olarak uygun bulunmuş ve kabul edilmiştir. Nevşehirimize Hayırlı Olsun!” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ