Avanos Kaymakamlığına Ağn – Diyadin Kaymakamı Olgun ÖNER, Atandı

Avanos Kaymakamlığına  Ağn – Diyadin Kaymakamı Olgun ÖNER, Atandı

olgun_oner_avanos

Nevşehir – Avanos Kaymakamlığına Ağn – Diyadin Kaymakamı Olgun ÖNER, Atandı.

Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ’in Çorum Vali Yardımcılığına Görevlendirilmesiyle boşalan Avanos Kaymakamlığı görevine Ağrı Diyadin Kaymakamı Olgun ÖNER Atandı.

Olgun ÖNER

Avanos  Kaymakamı/  Belediye Başkan Vekili

ÖZGEÇMİŞİ

1980 yılında Elazığ’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden 2002 yılında mezun oldu. 2003–2005 yılları arasında Türk Telekomünikasyon A.Ş. Genel Müdürlüğünde Uzman Yardımcısı olarak görev yaptı. 2005 yılında Adana Kaymakam adayı olarak başladığı Mülki İdare mesleğinde Akören ve Yalıhüyük Kaymakam vekilliklerinde bulunduktan sonra İngiltere’de Exeter Üniversitesinde 1 yıl süreyle yabancı dil eğitimi gördü ve yönetim sistemleri üzerine çalışmalarda bulundu. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

Kaymakamlık kursunu başarı ile tamamlayarak 2008-2011 yılları arasında Tokat-Pazar Kaymakamı, 14 Ekim 2011-30 Ağustos 2013 tarihleri arasında Kahramanmaraş-Çağlayancerit Kaymakamlığı yaptı. 19.07.2013 tarihinde Tunceli Vali Yardımcısı olarak atanan Olgun ÖNER buradaki görevi esnasında aynı zamanda Özel İdare Genel Sekreterliği ve son olarak da Kayyum Tunceli Belediye Başkan Vekilliği görevini yürüttü.

02/02/2017 tarihli Bakanlık Onayı ile Diyadin Kaymakamlığına atanan Kaymakam Olgun ÖNER 31 Mart 2019 tarihine kadar Kayyum Diyadin Belediye Başkan Vekilliği görevini de yürütmüştür. Kaymakamımız Olgun Öner evli ve 2 çocuk babasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ