Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanlığı İçin Mülakat Yapıldı

kadin

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar’ın 6. Olağan kongre döneminde Resmi Kurum Çalışanı olduğu için aday olmayacağını açıklamasının ardından AK Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkanlığınca, İl Kadın Kolları Başkanlığı için, Nevşehir’deki kadın üyelerin katılımı ile mülakat yapıldı.

Parti binasında gerçekleşen program, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Emine Ergül ve MKYK Üyesi Cihannur Çalapkulu’nun katılımları ile başladı.

Ak Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar’ın, kongre sürecinin başladığını belirten açıklamasının ardından Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Emine Ergül, partili kadın üyelere seslendi.

Ergül, “İl Kadın Kolları Başkanımız yeni dönemde Resmi Kurum çalışanı olduğu için aday olmayacağını beyan etti. Siyaset boşluk kabul etmiyor. Aday adayı olan bir çok kardeşimiz var. Nevşehir’in her
biriniz neferisiniz. Bizler sadece kendi çevremizden atamalar yapmıyoruz. Nevşehir’de bulunan insanların ve partililerin ne düşündüğü bizim için çok önemli, hepinize gösterdiğiniz medeni cesaretlerinizden dolayı
teşekkür ederim” dedi.

Yapılan konuşmaların
ardından mülakatlara geçildi. Partili kadın üyelerle bire bir görüşmeler yapılarak, İl Kadın Kolları Başkan adayı için görüş bildirdiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ