Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Ak Parti Milletvekili AÇIKGÖZ ; “Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun”

Ak Parti Milletvekili AÇIKGÖZ ; “Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun”

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayınladı;

Ak Parti Milletvekili AÇIKGÖZ Mesajında;

 

Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına gece gündüz demeden insanlık için fedakârca hizmet veren, şifaya vesile olan değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. ,

“Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun”

Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına gece gündüz demeden insanlık için fedakârca hizmet veren şifaya vesile olan değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ve yasama faaliyetleri kapsamında hükümetimizin gayretleriyle; sağlık çalışanlarımız adına gerek özlük haklarının iyileştirilmesi gerekse de sağlık ordumuza yeni neferler kazandırılması noktasında devletimiz en iyisini yapmaya çalışıyor ve çalışmaya da devam edecektir. Sağlık ordumuzun fedakârlığıyla, sürekli yenilerini hizmete aldığımız, kapasitelerini arttırdığımız hastanelerimizle ve güçlü altyapımızla sağlık alanında destan yazdık. Bu destanın başkahramanları sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Fedakâr sağlık ordumuza; tedbirlere uyarak yardım etmek, iş yüklerini hafifletmek, her alanda olduğu gibi özellikle sağlıkta da şiddete toplumsal bilinçle dur diyerek vefa borcumuzu ödemek, 85 milyon vatandaşımızla hepimizin elindedir. Sağlıklı günlere hep birlikte kavuşacağız. Vatandaşlarımıza ve tüm dünyaya, sağlıklı günler diliyorum.

​İnsanlığa şifa vesilesi olmak için canlarını siper ederek şehadete ulaşan sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet; fedakâr tüm sağlık çalışanlarımıza da sağlıklı, afiyetli, hayırlı ömürler diler. Selamlarımı ve saygılarımı sunarım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ