AK PARTİ, MHP, İYİ PARTİ VE SP ‘DEN TERÖRE LANET BİLDİRİSİ

AK PARTİ,   MHP,  İYİ PARTİ VE SP ‘DEN TERÖRE LANET BİLDİRİSİ

Tüm Türkiye, Kuzey Irak’da şehid düşen 12 vatan evladına ağlıyor.

Bırakın bedenlerini, HÜCRELERİNİN TEMEL TAŞINDA bile zerrece İNSANİ hiçbir değer olmayan MİKROORGANİZMALAR topluluğundan ibaret canlı türü olarak İNSANLIK TARİHİNE ŞEREFSİZLİK ABİDELERİ olarak da girecek ESFELE SAFİLİN kabilesi tarafından şehid edilen 12 vatan evladı için, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 4 parti imzalı bildiri yayımlandı.

Teröre karşı AK PARTİ, MHP,İYİ PARTİ VE SP gruplarının başkanları, ortak bildiriye imza attılar.

Ancak öteden beri ESFELE SAFİLİN Kabilesinin siyasi kanat sorumluları olarak Meclise girerek, onların adeta mihmandarlığına soyunan ve terör ile yıllar yılı DEM lenen siyasi yelpazenin grup başkanı ile CHP Grup Başkanı, teröre tepki koyan söz konusu bildiriye imza koymaktan imtina etti.

Ancak CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yaptığı bir paylaşımda, bu aziz Vatan ve Millet için toprağa düşen yiğit şehit kahramanımız Piyade Sözleşmeli Er Enis Budak ile 2020 tarihinde Manisa şehir meydanında çekindiği bir fotoğrafı paylaşarak ‘Manisa’mızın ve ülkemizin başı sağ olsun’ notunu bıraktı.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, sosyal medya hesabı üzerinden yayımlanan bildiriyi takipçileri ile paylaştı.

Özgün paylaşımında ; “ Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde yaşanan hain terör saldırısını lanetleyen bildiriyi TBMM de 4 parti Grubunun imzasıyla yayınladık.

Eksik iki parti grubunu tahmin etmek ister misiniz?

Şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı diliyorum.” açıklamalarına yer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ