AK PARTİ AVANOS İLÇE KONGRESİNDE AHMET FATİH KESAL YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

AK PARTİ AVANOS İLÇE KONGRESİNDE AHMET FATİH KESAL YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

AK AVANOS

AK Parti Avanos İlçe Başkanlığı, 6. olağan genel kurulu Avanos Belediyesi Toplantı Salonunda saat: 11.00’de Kongre Divan Başkanlığı seçimi sonrası saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başladı. Avanos ilçe Kongresine, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa AÇIKGÖZ, Murat GÖKTÜRK, Ebubekir GİZLİGİDER, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan ÜNVER, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf YANAR, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih AÇIKGÖZ, Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman ÖZGÜN, Ürgüp Belediye Başakanı Fahri YILDIZ, Göreme Belediye Başkanı Nuri CİNGİL, Özkonak Belediye Başkanı İlker YÜREKLİ, Kalaba Belediye Başkanı Mustafa KÖROĞLU, Çalış Belediye Başkanı Alpaslan ÖZER, Sulusaray Belediye Başkanı Bayram YILMAZ, Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Nihal KUTLAR, Nevşehir İl Yönetim Kurulu Üyeler Teyfik EKİCİ ve Serhat SONUGELEN, il genel meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
Kongrenin Açılış Konuşmasında İlçe Başkanı Ahmet Fatih KESAL katılımcılara teşekkür ederek Kongrenin Avanos’a , Ülkemize hayırlar getirmesini Temennisinde bulundu.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf YANAR; “Avanos 6. Olağan İlçe Kongremizin Avanos’a ve Ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak Bütün partililerin tek bir vücut halinde sım sıkı kenetlenerek Gelişen Kalkınan büyük Türkiyenin dahada ileriye gitmesi için çalışılmasını istedi. Tek listeyle seçime giden Başkanımız Başkanımız Ahmet Fatih KESAL ve yeni yönetimine başarılar diliyorum.. Hayırlı uğurlu olsun..” dedi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan ÜNVER yaptığı konuşmada Kongrenin İlçemize Ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak Ak Parti İktidarı döneminde Ülkemizin Çağ atladığını belirterek Ak Parti İktidarı öncesi Kısır çekişmelerden, Ekonomik krizlerden bu milletin çok çektiğini Ülkemiz insanının hizmetlerin en iyisine layık olduğunu Ak Parti olarak bu gayret içerisinde olduklarını belirtti.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ, genel kurulda yaptığı konuşmada, “Millete Hizmet Yolunda Kutlu Yürüyüşe Devam . Avanos 6. Olağan İlçe Kongremizde gönüldaşlarımızla bir aradayız.Toprağın sanata dönüştüğü yer olan Avanos ‘umuz; Büyüyen Nevşehir‘imizin de Güçlü Türkiye‘mizin de öncülüğünü yapacaktır. AK Parti Avanos 6. Olağan İlçe Kongremizde güven tazeleyen İlçe Başkanımız Fatih KESAL’a ve ilçe yönetimimize başarılar diliyorum” dedi.  Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER yaptığı konuşmada 2019 yılında yapılacak olan yerel yönetim seçimlerine dikkat çekerek hep beraber  daha çok çalışarak Ülkemizi daha üst seviyelere çıkarmanın gayreti içinde olacağız dedi.

AK Parti Avanos İlçe Başkanı Ahmet Fatih KESAL, bugüne kadar kendisiyle birlikte hizmet eden tüm arkadaşlarına teşekkür etti, yeni yönetimde görev alan partililere başarılar diledi. Konuşmaların ardından tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan KESAL, yeniden başkan seçildi.

YENİ İLÇE YÖNETİMİ
Ahmet Fatih KESAL
Ethem DEMİRTAŞ
Rukiye TAŞÖREN
Arzu ER
Eda EMİRAOĞLU
Safiye EYİ
Adem PARLAK
Mehmet ATAK
Cumhur SARIKAYA
Erdinç ÖZDERİN
Yusuf ÇİFTÇİ
Üzeyir ERDOĞAN
Ahmet MEMİŞ
Yunus HALAVURT
Nevfel Barış SARIÖZ

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ