SİZLER İÇİN BİZ HEP SAHADAYIZ

SİZLER İÇİN BİZ HEP SAHADAYIZ
Nevşehir İl Özel İdare  alt yapı ve üst yapı çalışmaları  aralıksız devam ediyor
Nevşehir İl Özel İdare  alt yapı ve üst yapı Ekipleri İçme suyu elektrik arızaları, kanalizasyon arızaları, yol kumlama, bakım-onarım ve karla mücadele çalışmaları kapsamında;
Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğünce;
Avanos,  Üçkuyu Köyünde, Acıgöl, Kurugöl Köyünde, Derinkuyu  Çakıllı Köyünde, Ürgüp  Şahinler Köyünde, Kozaklı  Büyükyağlı Köyünde, Hacıbektaş  Çiğdem, Karaburç ve Aşıklar Köylerinde meydana gelen içme suyu elektrik arızaları giderilmiş.
Merkez İlçedeki İcik Köyünde, Ürgüp Akçaören ve İbrahimpaşa Köylerinde, Gülşehir  Gümüşyazı Köyünde içme suyu kanal hattı arızalarına müdahale edilerek sorun giderilmiştir.
Derinkuyu Çakıllı Köyünde, Acıgöl  İnallı ve Karacaören Köylerinde ki hanelerin kanalizasyon sorunları giderilmiştir.
Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce;
Avanos  Büyükayhan Köyünde, Derinkuyu  Güneyce Köyünde, Gülşehir  Kızılkaya ve Yeşilyurt Köylerinde, Hacıbektaş  Karaburna ve Karaburç Köylerinde, Ürgüp  Ayvalı ve Mazı Köylerinde köy içi ve arazi yollarında kumlama çalışması gerçekleştirilmiştir.
Göreme-Uçhisar-Cezaevi-Çardak-Bahçeli-Kavak-Bahçeli-Topaç-Kurugöl-Ağıllı-Topaklı ve Altıpınar yol güzarhlarında kar yağışı sebebiyle gizli buzlanmaya karşı tuzlama çalışmaları yapılmıştır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ