RASİM ARI GİTTİĞİ HER YERDE SEVGİ SELİ İLE KARŞILAŞIYOR

RASİM ARI  GİTTİĞİ HER YERDE    SEVGİ SELİ İLE KARŞILAŞIYOR

31 Mart’ta yapılacak olan seçimler öncesinde Belediye Başkan Adaylığı yolunda seçim turlarına sanayi ve Seçim birosu toplantıları ile devam ediyor. Arı Gittiği her Ziyaret ve toplantıda büyük bir kalabalık tarafından karşılanıyor.

Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, esnaf, sanayi ve Seçim birosu toplantılarında vatandaşa projelerinden bahsederken halkın sorunlarını dinliyor.

Rasim Arı yaptığı konuşmalarda Bir hayalimiz var sloganı ile çıktığımiz bu yolda Nevşehir’e dair hayallerimiz var, bu hayalleri gerçekleştirmek ve hep birlikte karar verip bu Nevşehir’e umut olmak, Ortak akılla sizinle birlikte şehri yönetmek istiyoruz Bu da bizim en büyük referansımız diyor.

İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Arı Esnaf ziyaretinde vatandaşlar ile iç içe olmaktan ve kendisinde gösterilen büyük ilgiden oldukça memnun. 7’den 70’e herkes ile kucaklaşan Rasim Arı kendisine gösterilen yoğun ilgiden oldukça memnun

VATANDAŞLARI BİRE BİR DİNLİYOR

Belediye Başkan aday Rasim Arı yaptığı açıklamada, “Nevşehir icin için yola çıktık. Halkımızın beklentilerini dinliyor ve bu güzel şehrimizi daha iyi bir yere getirmek için projelerimizi hazırladık ve tanıtımını geçtiğimiz günlerde yaptık. Ben yine de ziyaretler sırasında Şehrimiz için hazırladığımız projelerimizde halkımıza bire bir anlatıyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ