Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Avanos Kaymakamı Olgun Öner Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Avanos Kaymakamı Olgun Öner Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Avanos Kaymakamı Olgun Öner’in okullardaki incelemeleri ve ziyaretleri devam ediyor. İlk önce Nazife Mustafa Ergün İlkokulu’nu ziyaret eden Kaymakam Öner  okul yönetiminden bilgi alarak istek ve talepleri dinledi. Öğretim faaliyetleri ve pandemi nedeniyle uygulanmakta olan tedbirler hakkında bilgi aldıktan sonra sınıfları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti. Öğretmen ve öğrencilere başarılar dileyen Kaymakam Öner sonrasında okuldan ayrıldı.

Daha sonra Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nu ziyaret eden Kaymakam  Olgun Öner, Okul Müdürü Ali Bağ ve öğretmenler tarafından karşılandı. Okul müdürü ile kısa bir görüşme yaptıktan sonra sınıfları ziyaret eden Kaymakam Öner öğrencilerle yakından ilgilenerek derslerine ortak oldu. 2021-2022 eğitim öğretim yılının öğretmen ve öğrencilerimiz adına başarılı yıl olması temennisinde bulunan Kaymakam Öner  sonrasında okuldan ayrıldı.

Ziyaretlerde Kaymakam  Olgun Öner’e, Kaymakam Refiki Mehmet Sevban Gökbunar ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Örtlek eşlik etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ