NEVÜ Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü görevine asaleten Niyazi Kırmızıgül atandı.

NEVÜ Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü görevine asaleten Niyazi Kırmızıgül atandı.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü görevine asaleten Niyazi Kırmızıgül atandı.

NEVÜ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni kadrosunda olup 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 13/b-4 maddesi uyarınca Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü’nde Döner Sermaye İşletme Müdür Vekili olarak görev yapmakta olan Niyazi Kırmızıgül,  657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 68. maddesinin  (b)  bendi ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 52. maddesinin (a) bendi uyarınca  NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’in oluru ile  Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü görevine asaleten atandı.

Niyazi Kırmızıgül Hakkında

1987 yılında Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde doğan Niyazi Kırmızıgül,  2005-2009 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi-İşletme Lisans Programından, 2011-2016 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi -Sosyoloji Lisans Programından ve 2018-2021 yıllında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası Güvenlik ve Terörizm Tezli Yüksek Lisans Programında mezun olarak eğitimini tamamladı.

2010 yılında KPSS ataması ile Nevşehir Belediyesi’nde memur olarak görevine başlayan ve kurumlar arası geçişle 2013 yılında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünde memurluk görevine devam eden Niyazi Kırmızıgül, 2022-2023 yılları arasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü görevini vekâleten yürüttü.

NEVÜ Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü görevine asaleten atanan Niyazi Kırmızıgül evli 2 çocuk babasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ