KAPADOKYAGAZ ONLINE ABONELİKTE GÜVENCE BEDELİNE 3 TAKSİT İMKANI

KAPADOKYAGAZ ONLINE ABONELİKTE  GÜVENCE BEDELİNE 3 TAKSİT İMKANI

ÖZENÇ GEZGİN

Enerya Kapadokyagaz, www.enerya.com.tr adresi üzerinden doğal gaz aboneliğini gerçekleştirecek olanlara güvence bedelinde kredi kartına 3 taksit imkanı sunuyor. Kampanya, 30 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek.

Enerya Kapadokyagaz, kış öncesi Nevşehir’de online abonelikte doğal gaz güvence bedeline taksit kampanyası başlattı. Enerya Kapadokyagaz İşletme Müdürü Özenç Gezgin, “Nevşehirliler için özel bir kampanya düzenledik. Bu kampanya ile ekonomik ve konforlu bir yakıt olan doğal gazı, en uygun ödeme koşullarıyla Nevşehirlilerle buluşturuyoruz. 30 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada Nevşehirliler, www.enerya.com.tr adresinden doğal gaz abonelik işlemlerini gerçekleştirirken güvence bedelini kredi kartına 3 taksitle ödeyebilecekler” diye konuştu.

Enerya Kapadokyagaz İşletme Müdürü Özenç Gezgin, Nevşehirlilerin artık müşteri hizmetleri ofislerine gelmeden kolayca abone olabileceklerini belirterek, şunları söyledi: “Doğal gaz dağıtım sektöründe bir ilki gerçekleştirdik. Doğal gaz abonesi olmak isteyen Nevşehirlileri, 4 (dört) dakika gibi kısa bir sürede kendi işlemlerini yapabilecekleri 7/24 kesintisiz hizmet sunan güvenli ve konforlu bir platforma kavuşturduk. Doğal gaz ekonomisi ve konforunu yaşamak isteyenler müşteri hizmetleri merkezlerimize gelmeden web sitemizde yer alan online işlemler üzerinden evlerinden ya da ofislerinden kredi kartıyla ödeme yaparak doğal gaz abonesi olabilecekler. Kampanya döneminde abonelik işlemlerinde güvence bedelini 3 taksitle ödeyebilecekler. Online Abonelik Sözleşmesi işlemi tamamlandığında abonemize mesafeli sözleşme, tahsilat makbuzu ve işleyişi aktardığımız e-posta gönderilerek randevu süreci hızlıca ilerletilmektedir.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ