Nevşehir Valisi Sayın İlhami Aktaş Cuma Namazını Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri İle Birlikte Kıldı

Nevşehir Valisi Sayın İlhami Aktaş Cuma Namazını Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri İle Birlikte Kıldı

vali aktas cumaNevşehir Valisi  İlhami AKTAŞ Cuma namazını Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ile beraber kıldı.
Nevşehir Valisi  İlhami AKTAŞ, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu ziyaretinde okul girişinde bulunan öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere nereli olduklarını, okullarından memnun olup olmadıklarını, derslerinin nasıl olduğunu ve bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Öğrencilere derslerine çok çalışmaları gerektiğini, devletimizin gençlerimizden çok şey beklediğini söyledi. Daha sonra Okul Öğretmenleri ile görüşerek bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Okulun eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Nevşehir Valisi  İlhami AKTAŞ, İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DİLDÖKEN ve Şube Müdürü Murat SALTIK, Okul Öğretmenleri ve öğrencileri ile beraber Cuma namazı kıldı. Namaz sonrasında okul mescidinde öğrencilerle birebir ilgilenen  İlhami AKTAŞ  sorunlarının olup olmadığını, okullarından memnun olup olmadığını, derslerindeki başarılarını sordu. Daha sonra öğrencilerden gelen istek üzerine hatıra fotoğrafı çektirerek okuldan ayrıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ