Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR ÖĞRETMENEVİNDEN AŞURE İKRAMI

Nevşehir Öğretmenevi yeni hizmet binasında aşure ikramında bulundu.

Etkinliğe Nevşehir  Valisi  İnci Sezer Becel,  Nevşehir Milletvekilleri  Mustafa Açıkgöz ve  Yücel Menekşe, İl Genel Meclis Başkanı  Gürbüz Dinç, İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir, MEB Bakanlık Maarif Müfettişi  Talip Kaban, Maarif Müfettişleri, Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Halis Uluer, emekli öğretmenler, okul ve kurumların öğretmen ve yöneticileri, misafirler ile davetliler katıldı.

Millî Eğitim Müdürü Murat DEMİR burada yaptığı açıklamada ” Muharrem ayı dolayısıyla böyle güzel bir geleneğin devam ettirilmesi bizleri sevindiriyor. Bugünler birlik ve beraberliğimizi pekiştiren önemli günlerdir. Cenabı-ı Allah bizleri birlikten beraberlikten, iyilikten, güzellikten ayırmasın.” dedi ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Aşure ikramından sonra Millî Eğitim Müdürü Murat DEMİR, İl protokolüne nisan ayında yeni turizm sezonuyla birlikte 210 yataklı nitelikli bir sosyal tesis olarak hizmet verecek olan Nevşehir Öğretmenevinin yeni hizmet binasını tanıttı. Binanın fiziki ortamı, kapasitesi ve hizmetleri hakkında bilgi veren Öğretmenevi Müdürü Seyrani İpek öğretmenevine katkı ve emeklerinden dolayı başta  Valimiz olmak üzere Milletvekillerimize, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine, İl Genel Meclisi Başkanlığına,  İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze ve emeği geçen tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ