Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR ODA-BORSA MÜŞTEREK MECLİS TOPLANTISI İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER’İN KATILIMIYLA YAPILD

NEVŞEHİR ODA-BORSA MÜŞTEREK MECLİS TOPLANTISI İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER’İN KATILIMIYLA YAPILD

Nevşehir Oda-Borsa Müşterek Meclis Toplantısı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve beraberindeki heyetin katılımıyla, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı, ÜTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Meclis Başkanı Kemal Öğütlü, Nevşehir Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pınarbaşı, NTSO Meclis Üyeleri, Meslek Komiteleri Başkanları, Disiplin Kurulu Üyeleri, Genç ve Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri, Nevşehir Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ve Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri katılım sağladı.

Toplantının açılışında konuşan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ekonomisi ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası hakkında bilgilendirmeler yaparak, Odanın faaliyetleri ve projeleri hakkında paylaşımlarda bulundu.

Toplantının devamında ise Ülke ve Nevşehir Ekonomisi hakkında istişarelerde bulunuldu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener misafirperverliklerinden ötürü M. Arif Parmaksız nezdinde NTSO, NTB VE ÜTSO meclis üyelerine teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ