Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Değerlendirme Toplantısı Hacıbektaş’ta Yapıldı

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Değerlendirme Toplantısı Hacıbektaş’ta Yapıldı

toplanti

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 19-20 Ekim tarihinde yürütülen deneme ve seviye tespit sınavının ikinci değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü  Murat DEMİR toplantı öncesinde Atatürk İlkokulu, TOKİ Cumhuriyet Ortaokulu, Hacıbektaş Anadolu Lisesi ve Hacıbektaş Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

Okul ziyaretlerinden sonra Hacıbektaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde, İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürü Ramazan BIYIKLIOĞLU ve ilçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı. Toplantı, saat 10:00 da başlayıp 15:30 a kadar devam etti.

Sohbet ortamında geçen toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, başarı değerlendirme sınavı sonuçlarının ilçeler bazında kazanım analizlerini ve genel başarı durumlarını ilçe müdürlerden dinledi.  Murat DEMİR; karşılaşılan sorunlar ve çözümlerine yönelik alınması gerekli tedbirler konusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü desteğin verileceğini belirterek, çocuklarımızın başarılarının artırılması için tüm gücümüzle çalışmamızın gerekli olduğunu söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR: “2016-2017 eğitim-öğretim yılında Nevşehir’de Eğitimin kalitesinin artırılması amacıyla ilimizde öğrenim gören bütün öğrencilerin akademik başarılarını artırıcı çalışmalarda bulunmak için Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kazanım değerlendirme sınavlarının ikincisi 17-18 Kasım 2016 tarihlerinde il genelinde yapılacaktır” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Murat DEMİR başkanlığında yapılan toplantı, dilek, temenni ve soru-cevap bölümüyle sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ