Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR BELEDİYESİ ESKIDA ELBİSE EKİBİ, 3 AYDA 9 BİN İHTİYAÇ SAHİBİNİ GİYDİRDİLER

NEVŞEHİR BELEDİYESİ ESKIDA ELBİSE EKİBİ, 3 AYDA 9 BİN İHTİYAÇ SAHİBİNİ GİYDİRDİLER

askida elbise

Nevşehir Belediyesi ile bir grup gönüllünün bir süre önce başlattığı Askıda Elbise kampanyası yönetici ekibinden bir heyet, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediyesi’nin de destekleri ile başlatılan bu kampanyanın daha da başarılı bir şekilde sürdürülmesi arzusu içerisinde olduklarını belirterek, kampanyaya bugüne kadar destek veren tüm hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

Ramazan ayının da başlaması ile bu gönüllülük ruhunun daha da halka halka büyüyeceğine inandığını ifade eden Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, hayır hizmetlerinde bir biri ile yarış eden Nevşehirlilerin bu hizmetin aralıksız sürdürülmesinde bir gönül eri gibi çalışacağına inandığını dile getirdi.

Askıda Elbise Kampanyası sorumlusu Fikret Şanlıbaba’da, Belediye Başkanı Hasan Ünver’e kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür etti.

Hayırseverlerin desteği ile bugüne kadar geçen 3 aylık süreçte 9 bin ihtiyaç sahibinin elbise ihtiyacının karşılandığını söyleyen Şanlıbaba, halen 40 gönüllü ile gerçekleştirilen bu çalışmanın ileriki günlerde artarak devam edeceğine inandıklarını kaydetti. Şanlıbaba, Askıda Elbise kampanyasına hayırseverlerin gösterdiği ilgiden dolayı büyük bir memnuniyet içerisinde olduklarını dile getirerek, bu çalışmaya katkıda bulunan tüm hayırseverlere teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ